SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje te Sllovenia Sporti 2+1
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175934
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banes te Sllovenia Sporti, afer Hotel Sirius, banesa eshte e mobiluar ne teresi, banesa gjendet ne katin e 1-re, 70m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70 000 euro

Per me shume iformata ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »