SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa 40 m2 ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa 40 m2 ne Ulpiane afer shkolles fillore"Hasan Prishtina", objekti D6, Hyrja 2 nr.4
Banesa perbehet nga :sallon me kuzhine,dhome gjumi,banjo, ballkon dhe koridor.

Banesa gjindet ne katin e pare, eshte e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore nga Termokosi

Banesa leshohet vetem per qifte dhe eshte e lire prej dates 01.12.2017

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel/Viber: + 377 44 158 407
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044945307
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »