SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Super Banese 2+1 me termokos-Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj super banese ne lagjen Ulpiane afer Shkolles Hasan Prishtina dhe fontanes , kati i dyte me termokos.

Banesa posedon:
-Sallon
-Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Korridor

Qmimi 300

** Banesa leshohet vetem per familjare ose per Zyre

Per me shume info rreth kesaj oferte dhe ofertave tjera , ju lutem na shenoni ne viber apo whatsapp :
045190019
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »