SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
175947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe posedon:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
044 556 777 ose 049157113

Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »