SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA me QIRA 2 DHOMESH NE KURRIZ DARDANI
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
175951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e 3-te, ka ngrohje shume te mire me Termokos dhe posedon keto hapesira:
1 sallon,
1 dhome e fjetjes,
1 kuzhine,
1 banjo,
1 ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet e amviserise. Gjendet ne hapesire perfekte me te gjitha institucionet ne afersi.Postuar nëpërmjet celularit. Tel/viber: 044 256 588.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
044 137 013
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »