SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Rrugen B / Mati 1
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
175965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Rrugen B - Mati 1, ndërtim nga Royal.Banesa gjindet tek rrethi kryesor, perball VivaFresh.Ka nxemje Qendrore me Termokos, ka izolim termik dhe akustik poashtu lift dhe uje 24ore.Banesa në 55m² të sajë përbëhet prej:• Salloni + kuzhina• Dhome gjumi• Banjo • Koridor• BallkonÇmimi : 46.000 €uro (shitet e pa mobiluar) Kontakt (Tel. Viber):+386 49 55 66 95+377 45 41 14 47

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shtëpia e Re
Prishtinë
049 55 66 95
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »