SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 280m2 me qira.
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:57
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
177776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në rrugën Nazim Gafurri, afër “Pro Credit Bank”.
Lokali ndahet në dy kate, kati përdhesë dhe kati i I-rë.
Lokali ka 2 hapsira të mëdha, 1 banjo dhe 2 depo(shpajz).
Lokali posedon nxemje qëndrore, kondicioner dhe ndricim të mjaftueshëm.
Lokali është I përshtatshëm për biznese të ndryshme afariste si: Zyre, Call center, ordinancë etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »