SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne Lagjen Kalabria - Emshir, Prishtine
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
177797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qeran e lagjen Kalabria, banesa eshte e gjitha e mobiluar, posedon dhe garazh privte, dhe ka te gjitha kushtet per banim. gjithesej ka 115m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- Korrdior
- 2 banjo
- Depo
- Ballkon

Cmimi 350euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »