SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Mati 1 afer kompleksit Standard (2+1) Kati III
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
177813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1,afer kompleksit banesor ''Standard''.
Banesa ka 91 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo/WC
Shpajz
Bodrum,garazh.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
E kthyer kah lindja (ndriqim natyral tere diten).
Kati III.

Çmimi: 350 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »