SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qiria te Qafa - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
177823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Qafa afer qebaptores Gjakova
Banesa ndodhet ne katin 8
Siperfaqja e baneses eshte: 60m2
Qmimi per qira eshte: Muaj: (250) euro dhe depozite

Posedon:

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi,
Banjo
Ballkon
- nxemje me rryme, lift,

Qmimi: 250 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »