SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKA ne shitje
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
177842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me siperfaqe prej 50 Ari ne vendin e quajtur "Perroi i Njelmet".
Toka eshte ne mes rruges Prishtine - Mitrovice dhe Autostrades, konkretisht ne rrugen tek Saloni i Tepihave #Gjini (shiqo fotot).
Toka eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore por edhe per banim.
Patundshmeria mund edhe te kompenzohet/nderrohet deri ne shumen prej 20% të vleres se shitjes.

Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/
ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »