SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Rruga B , mrapa Five Starit - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
177849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira te Rruga B, mrapa Five Starit. Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar me heret. Kuzhina ka vlere rreth 1000€. Kuzhine ka shporet dhe frigorifer, garnitur 3,2,1 vetem dy dhomat jane te pa mobiluara. Banesa ka 85 m2, kati i 2 me lift. Ndertesa ka siguri te larte, eshte nen vezhgimin e kamerave.

Posedon:

2 dhoma gjumi
Sallon dhe Kuzhine
2 banjo
Koridor
Balkon
Garazha ( + 30€ )

QMIMI: 250€

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »