SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
177862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira lokalin ne Prishtine. Lokali gjendet afer kompleksit Qafa ne rrugen "UQK" perballe Alliance Française dhe eshte e pershtatshme per zyre. Cmimi 200€. Per me shume kontaktoni ne 045612071 ose 044557823.
Informata rreth publikuesit
Albina
Prishtinë
045612071
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »