SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 60m2 ne lagjjen 4llullat !Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
177867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa me siperfaqe 60m2 ne qender te"4 llullat".Banesa perbehet nga dhoma e gjumit,qendrimi ditor,banjo dhe ballkoni.
Banesa posedon rezervuar te ujit,nxemje qendrore dhe ka mirembajtje te rregullt.
Çmimi:250€
Për më shumë info
049 696 148
049 157 113
044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »