SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesën me qira në lagjen Kalabri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
177868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesën me qira në lagjen Kalabri
Banesa gjindet ma saktësisht te kullat e Arabëve kulla 4 kati i 10 me Ashensor.
Banesa ka këtë renditije:
dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,dy ballkona

çmimi 250 euro
Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7081
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »