SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 90m2 ne lagjjen ulpiana ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
177877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen Ulpiana ofrohet me qira banesa e mobiluar me stil luksoz me metrazh prej 90m2 neto.Banesa perfshin:3 dhoma gjumi,qendrim ditor,kuzhine me tryezari te veçante,2 banjo,2 ballkona,depo.
Eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme,me orientim lindje dhe perendim,ngrohje qendrore me termokos,parking publik.Çmimi me marreveshje.
Kontakti:

049 157 113
044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »