SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte _banese me qira _Arberi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
177882
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Lagjen Arberia, afer Meridianit, banesa eshte komplet e mobiluar, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »