SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA KATIN E SHTEPISE-AKTASH1^
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
177883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën (kat shtepie-hyrje e vecante) me qera ne Aktash-Breg Dielli. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, shume mire dhe ka ngrohje qendrore dhe ka kete renditje:
-Sallon
-kuzhina
-2 dhoma te gjumit
-koridor
-teras
-banjo
-shpajz

Banesa ka:
-uje 24 ore
-ngrohje nonstop qe cdo banor e paguan 60 euro!

044 433 667

viber +37744433667

o.sk
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »