SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit - Kodi 1057
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
177898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira te 4 Llullat - Kodi 1057

Lokacioni: Afer Xhamis dhe Market Maxi

Siperfaqe: 75 M2

Kati 4

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »