SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Lagje te Spitalit_ROYALI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
177904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje Super banes me qira ne Rrugen B, banesa gjendet te Royali, mbi Viva Fresh-in eshte komplet e mobiluar, lift funksional, ka ngrohje qendrore, kati i 4-te, 60m2,
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 260 euro

Preferohen Qift

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »