SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 103m2 me qira në lagjen Ulpiana.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
177908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 103m2 me qira në lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet në lagjen Ulpiana afër restaurant “Simfoni” është tërësisht e mobiluar është e pajisur me ngrohje qëndrore (TERMOKOS), dhe është në katin e II-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Dhomë ndenje
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »