SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje 38m2 ne lagjjen bregu i diellit !Delta
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
177918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen "Bregu i diellit"prane shkolles fillore "Ismail Qemaili"ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 38m2 e cila disponon:Dhome gjumi,qendrim ditor,banjo dhe ballkon. Ndodhet ne katin e -V-te banimit me ashensor funksional,me parking te mjaftueshem publik,ndriçim te bollshem natyror dhe dokumentacion komplet te rregullt.Çmimi:40.000 euro. Informata:044-556-777 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »