SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
177922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile moderne, 85m2
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »