SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofert Speciale Ofroj Banes Ne Shitje 145m2 Kodra e Trimave
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
145 m²
ID e produktit :
177923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofert Speciale Ofroj Banes Ne Shitje 145m2 Kodra e Trimave ish albi mall te stacioni policis kati 5
Banesa Posedon:
3Dhoma Gjumit, njera dhom është shum e madhe ka mundsi ndarje ne dy dhoma,
1Sallon, 2Banjo,2Terasa

Banesa Ka Nxemje Qendrore me rrym dhe kamin, po ashtu ka uje 24h, dhe klimatizim

Qmimi 78000 Euro Me Mobile Kurse 70000Euro Pa Mobile, Qmimi i Fundit

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7082
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »