SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes në Shitje në lagjen velani
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
177924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes në Shitje 56m2 e Cila është në Katin e Dytë, e ndërtuar në vitin 2004, Dhe Posedon
1 Dhom Gjumit, Sallon+Kuzhin, Dhe Trepezari Banjo, Koridor, Banesa Gjindet ne Velani

Qmimi 590 Euro m2

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7083
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »