SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qira Ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
177926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qira Ne Lagjen e Spitalit Banesa Gjindet ne katin e 4 dhe posedon, 1 dhom dite me Kuzhin, Dhom Gjumit, Banjo dhe Ballkon.
Kuzhina është Komplet, Dhe Ka Edhe Garazhd Per Vetur

Qmimi 200,, Euro Përfshihet edhe Garazhda Banesa e Pa Mobiluar

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7084
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »