SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes me Qira në Bregun e Diellit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
177929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes me Qira Saksishte Te Furra Qerimi 1 Bregun e Dillit është e Mobiluar, me Nxemje Qendrore Dhe Posedon"
2Dhoma Gjumit, 1 Dhom e Pritjes, Kuzhin.

Qmimi 350 Euro ( I Pa Diskutushem)


Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7085
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »