SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qira te parku i qytetit50
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
177931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qira te parku i qytetit per Staf Nderkombetar Banesa moderne dhe exklusive 96m2 në katin e 5
dhe posedon; 2 Dhoma Gjumit, Sallon+Kuzhin,. 2 Terrasa. Nderlidhet ne te 2 anet e Obijektit me pamje Atraktive (të pa penguar me Obijekte tjera)
Alarm Dhe Masa Sigurie, Lagje e Qete Dhe Moderne e Qytetit, E Gateshme Për Banim,

Qmimi 500 Euro i fundit

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7086
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »