SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 81m2 me qira ne lagjjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
177938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 81m2 me qira ne lagjjen e Spitalit afer viva fresh Store.
Banesa ndodhet ne katin perdhes dhe posedon:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 /049696148 /044556777

Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »