SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ulpiane per familje&nderkombetare
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
177945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira banesen 4 dhomshe
Lagjen ulpiana Hy U1, gjindet ne katin e 3, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:-
Sallon 
Kuzhin
-Trapezari
-2 ballkona 
-1 shpajza 
-2 banjo
-3 dhoma gjumi
-Koridori i madh 
-Parking
Nxemje me termokos
Uje 24 ore
Banesa leshohet per familjare dhe nderkombetar, 
Qmimi 450€044 433 667+37744433667O.em

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »