SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
177966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, kati 5, me 1 dhome te gjumit, dhome dite me kuzhine, ballkon, banjo dhe koridor.
Banesa eshte afer OSBE-se.
Çmimi i qirase eshte 220 Euro, (kerkohet depozit).

Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/
ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »