SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET trolli ne Hajvali
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
177967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET trolli ne Hajvali - Prishtine
me siperfaqe prej 5 Ari, infrastrukture te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
Lagjja ka plan urbanistik te rregulluar, shkolla fillore ne afersi prej 100m.
Vend i qete dhe ideal per shtepi banimi apo edhe bizneses.
Ka qasje te mire ne Trafikun Urban dhe Regjional.

Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/
ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »