SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Arberi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
177968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Arberi - Prishtine.
Banesa eshte ne katin e 2-te, ka 2 dhoma te gjumit, dhomen e dites me kuzhine, banjo, ballkon dhe garazhe.
Çmimi i qirase se bashku me garazhe eshte 300 Euro. (kerkohet depoziti)

Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/
ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »