SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qira Per Nderkombtar
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
177974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes me Qira për Staf Nderkombetar Banesa moderne Dhe exklusive 85m2 në katin e 5
Dhe Posedon; 2Dhoma Gjumit, Sallon+Kuzhin,. 2 Terrasa. Nderlidhet ne te 2 anet e Obijektit me pamje Atraktive (Te Pa Penguar me Obijekte Tjera)
Alarm Dhe Masa Sigurie, Lagje e Qete Dhe Moderne e Qytetit, E Gateshme Për Banim,

Qmimi 400 Euro i Fundit

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7087
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »