SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anem
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
177990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne afersi te Minimax-it. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje:nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.
Per info:038232211,045575000
www.anem-ks.com/index.php/me-qira/banesa/bq505 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »