SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyre) 40 m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:26
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
177998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyre) 40 m2 me qira ne Qender.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe poseodn dy njesi punuese.
E pershtatshme per zyre dhe ndodhet mprapa Procredit Bankes te Hotel Grandi.

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 /049696148 /044556777
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »