SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
177999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira te Qafa.(afer shkolles Meto Bajraktari)
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon:
Sallon me kuzhin, dhome gjumi,banjo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 /044556777
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »