SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:54
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
178003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Emshir(Kalabri) ne katin e 1. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe wc. Banesa leshohet me qira me cmim prej 250euro ne muaj e pamobiluar vetem me kuzhine.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »