SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
178005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Rrustem Statovci, perballe Albi market ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 105m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, tryezari, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »