SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
ID e produktit :
178006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ndertim i kompanise Redoni, Banesa ka siperfaqe prej 116m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo,wc,shpajz dhe ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj,
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »