SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
178008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne afersi te lagjes Marigona1. Shtepia ka siperfaqe prej 180m2 e shtrire ne nje hapsire prej 2 ari. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, shpajz dhe ballkon. Shtepia shitet me cmim prej 85.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »