SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
178009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e 9. Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 900euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »