SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesën me qira në lagjen Dardani
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
178014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën me qira në lagjen Dardani afër Bashkësis se 3-të lokale, kati i 4-t dhe ka ngrohje Qendrore

Banesa Posedon: 2Dhoma Gjumit, Sallon+Kuzhin , Banjo

Qmimi 280 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7089
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »