SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:33
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
ID e produktit :
178020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 116m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi dhe dy banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »