SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
178023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 103m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, shpajz dhe dy banjo. Banesa posedon nxemjen me Termokos dhe uje 24 ore. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »