SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka nxemje qendrore, 60m2
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata mundet na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »