SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpiane me Termokos 230E.
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
178027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Ulpiane me Termokos 230E.

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet te Fontana afer konvikteve dhe fakulteteve.
Banesa eshte e madhe 40m2 dhe ka kete renditje:
Dhome Ndeje e cila perdoret edhe per fjetje
Kuzhine e veqant me Trapezari
Banjo
Shpajz.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa gjendet ne katin e 1(pare).
Qmimi:230E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆‎+377 (44) 77 77 90
✆‎+377 (44) 132 995
✆‎+377 (45) 900 099
✆TelFiks: ‎038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »