SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne RRUGEN B objekt ROYAL
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
178029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 67m2 banim, gjindet ne katin e 2-te.Posedon nje dhom te gjumit, nje sallon i ndare i cili ka rethin(kthesen-shtratin) me mundesi hapjeje per fjetje, banjo me vask, sistemin geberit dhe bojleri Ariston, koridor te gjere me dollapa te medhaja per kepuca i cili oshte instalum ne muri mrenda, dhe nje ballkon. Mobilet jan moderne dhe funkcionale, elektronika oshte BEKO (lavartiqe, frigorifer , furra me pllak te gjamit). TV oshte LG 32inqa LED.Banesa posedon sistemin e nxemjes me TERMOKOS 24/7 poashtu edhe ujin 24/7. Banesa oshte ndertim i kompanis ROYAL me tulla te kuqe ne fillim te rruges “B” perball Viva Fresh apo mbi barnatoret REXAL dhe DIELLA. Banesa do te jet e lire prej dates 01.01.2018 dhe leshohet vetem per njerez familar dhe per kohe ma te gjate.
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
044 638 638
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »