SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera per Zyre ne Qender(Shesh)
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:58
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
178031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera per Zyre ne Qender(Shesh)

Leshohet banesa me qera afer Hotel Swiss Diamond.
Banesa leshohet per zyre ose ndonje veprimtari tjeter.
Banesa gjendet ne katin e 3.
Banesa eshte e madhe 65m2 dhe ka kete renditje:
3 Njesi per zyre
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne nje pozite shume te mire dhe eshte e pershtatshme per shume veprimtari biznesore.
Qmimi:550 Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆‎+377 (44) 77 77 90
✆‎+377 (44) 132 995
✆‎+377 (45) 900 099
✆TelFiks: ‎038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »