SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament me qira/qera ditore në Tiranë
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '17
ID e produktit :
178036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament me qira/qera ditore në Tiranë
Daily rental apartments in Tirana

-Rezervoni në: 069 88 011 81 .

Aparamente me qera ditore në Tiranë, duke filluar nga 19 Euro / Nata.
Apartamentet janë totalisht të mobiluara dhe ndodhen pranë qendrës së Tiranës (Bllok, Myslym Shyri, stadiumi Dinamo, përballë ish Ekspozitës).

-Studio për 2 – 3 persona (19 – 23 Euro/Nata)
-Studio Apartament për 2 – 3 persona ( 27 – 31 Euro/Nata )
-Apartament për 3 - 4 persona( 34 – 46 Euro/Nata )

Rezervoni në: 069 88 011 81
email: choosebalkans@gmail.com,
fb: www.facebook.com/ChooseBalkans 
webpage: www.choosebalkans.com 
Informata rreth publikuesit
Choose Balkans
+355698801181
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »